FAQ

 

Czym jest World Escape?

World Escape jest to alternatywa dla gier komputerowych, filmów fabularnych i gier planszowych. Chcemy wyzwolić w Was emocje , które towarzyszą Wam w kulminacyjnych momentach filmowej/wirtualnej rozrywki tak żebyście mogli je przeżyć w rzeczywistości. Zostajecie zamknięci w jednym z wybranych pokoi. Waszym zadaniem jest odnaleźć wskazówki, rozwiązać zadania i wyjsć z pokoju przed upływem 60 minut.

 

Kto może wziąć udział w grze?

Do gry zapraszamy niezależnie od wieku. Osoby poniżej 18 roku życia zapraszamy w towarzystwie osoby pełnoletniej. Jeżeli nie jesteście pewni swoich możliwości a chcielibyście spróbować swoich sił w grze typu Escape Room istnieje możliwość wejścia do pokoju z członkiem naszej ekipy, który poprowadzi grę.

 

Ile trwa i kosztuje gra?

Czas gry to 60min. Cena zależna jest od dnia tygodnia. Od poniedziałku do czwartku cena niezależnie od pokoju to 140PLN. W piętek i sobotę niezależnie od godziny i pokoju, cena to – 160PLN.

 

Jakie są formy płatności za grę?

Płatność gotówką na miejscu.

 

Jak zarezerwować pokój?

Jest kilka możliwości, najprostsza z nich to skorzystanie z zakładki rezerwacje, można tez skontaktować się z nami telefonicznie pod nr tel: 669 222 322 lub wysłać maila na adres: rezerwacje@worldescape.pl

 

Czy trzeba przyjść wcześniej?

Nie ma takiej potrzeby natomiast punktualność jest wskazana ;)

 

Ile osób może liczyć grupa, która chce u Was zagrać?

Gry przeznaczone są dla 2-4 graczy, w wyjątkowych sytuacjach może wejść 6 osób.

 

Czy dostępne są vouchery?

Jak najbardziej zapraszamy do zakupu voucherów, ponieważ jest to nietuzinkowy, oryginalny prezent z którego każdy będzie zadowolony.